USKLADIMO FREKVENCIJE

Uskoro prijave za Sajam zlatne niti

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U Turističkoj zajednici Grada Županja pripreme za ovogodišnje, 51. Šokačko sijelo u punom su zamahu, a prema riječima direktora Mirka Bačić, mnogi se izlagači već zanimaju za Sajam zlatne niti.

"Svim zainteresiranim izlagačima uputit ćemo putem naše web stranice poziv da budu dio ovogodišnjeg Sajma zlatne niti koji planiramo u okviru Šokačkog sijela organizirati ponovo na Trgu kralja Tomislava. Sve potrebno zainteresirani će izlagači moći pronaći na našoj web stranici, no moram reći kako ćemo voditi računa da se na Sajmu zlatne niti predstavljaju autohtona, tradicijska djela, suveniri i slično. Sajam zlatne niti mora imati vodilju i mora predstavljati našu tradiciju." poručio je Mirko Bačić. Inače, ovogodišnji Sajam zlatne niti održat će se od 8. do 11. veljače, dakle, u okviru 51. Šokačkog sijela.

Hitovi: 968