USKLADIMO FREKVENCIJE

Volontiranjem pomažu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Volonteri okupljeni u projektu UZOR-Učimo zajedno, opažamo, reagiramo, prošle su subote na Trgu kralja Tomislava organizirali podjelu kolača građanima, te u predblagdansko vrijeme predstavili i dio svojih aktivnosti.

O akciji je Željka Džijan, koordinatorica volontera rekla da im je cilj ovakvom akcijom obilježiti 5. prosinca, Međunarodni dan volontera. "Naši vrijedni volonteri iz Gimnazije Županja zajedno su sa svojim roditeljima pripremili kolače koje darujemo građanima. Ukoliko netko od građana želi može donacijom pomoći da uljepšamo blagdane djeci smještenoj u Sigurnoj kući Vukovar." istaknula je Željka Džijan. Dodala je kako volontirati može svatko tko ima malo dobre volje i puno slobodnog vremena. Svim volonterima Željka Džijan, koordinatorica volontera čestitala je 5. prosinca, Međunarodni dan volontera.

 

Hitovi: 279