USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjke darovale bor visine 12 metara

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Danas su djelatnici Čistoće d.o.o, Komunalca d.o.o. i tvrtke Elektro čop postavili na Trgu kralja Tomislava 12-metarski bor koji će u blagdansko vrijeme ukrašavati Županju.

Bor su, ističu u gradskoj upravi, darovale Mara Tepavac i njezina kći Jadranka iz Ulice Franje Hanamana 41. "Zahvaljujemo našim sugrađankama koje su darivale ovaj bor visok 12 metara, pravi blagdanski ukras koji ćemo sljedećih dana dodatno uljepšati posebno izrađenim ukrasima u obliku vijenaca od slame i različitim bojama. " istaknuli su iz gradske uprave. Djelatnici Čistoće, Komunalca i tvrtke Elektro čop danas su se složili u promišljanju da, iako su prijašnjih godina na Trgu kralja Tomislava bili predivni borovi, ovogodišnji premašuje sva očekivanja. Grad Županja je već uredio gradske ulice u blagdanskome ozračju, postavljene su brojne svjetleće lampice i ukrasi, a vrhunac će, nakon ukrašavanja bora na Trgu kralja Tomislava, uslijediti postavljenjem brojnih manjih borova, dar Županjcima od tvrtke Flora, u okviru Županjske zimske bajke 2017.

Hitovi: 1007