USKLADIMO FREKVENCIJE

In memoriam: Miroslav Tunjić - da se više nikada ne ponovi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 

ORGANIZATOR: Policijska uprava vukovarsko-srijemska i partneri uz podršku članova obitelji Tunjić

 

POTPORA: Ravnateljstvo policije Ministarstva unutarnjih poslova

Županija vukovarsko-srijemska

Grad Županja i druge jedinice lokalne uprave i samouprave područne županije

 

Društvo za promicanje glazbe „Zvuk svjetlosti“ –grupa Adastra

 

MJESTO ODRŽAVANJA: Kino dvorana „Mladost“, Ulica J.J. Strossmayera 51, Županja

VRIJEME ODRŽAVANJA: 04. prosinca 2017. (ponedjeljak) s početkom u 11,30 sati

PROGRAM AKTIVNOSTI:

11,30 – 13,00 Preventivni program „ Živim život bez nasilja –

In memoriam Miroslav Tunjić“

 

Pod  motom "In memoriam Miroslav Tunjić - da se više nikada ne ponovi"  u Županji  se i ove godine obilježavanja godišnjica smrti Miroslava Tunjića, ističu u PU Vukovarsko-srijemskoj .

Preventivno-edukativni program koji će PU Vukovarsko-srijemska  predstaviti 4. prosinca, u kinu „Mladost“ u Županji, s početkom u 11,30 sati, obuhvaća i dodjelu nagrada za promicanje nenasilja tzv. „promotorima nenasilja“ (osam učenika iz sedam škola sa županjskog područja). Promotori nenasilja su učenici koji su intenzivno promicali toleranciju, humano i nenasilno ponašanje.

Ove preventivne aktivnosti provode se unutar nacionalnog preventivnog projekta „Živim život bez nasilja“  koji za cilj ima senzibiliziranje javnosti na problematiku obiteljskog nasilja, nasilja nad ženama i vršnjačkog nasilja, poticanje prijavljivanja nasilja i upoznavanja žrtava nasilja s njihovim pravima kao i davanje informacija o svim mogućnostima koje stoje na raspolaganju žrtvi unutar različitih institucija.

U zabavnom dijelu programa nastupit će glazbena grupa „Adastra“.

Hitovi: 500