USKLADIMO FREKVENCIJE

Županja neće zaboraviti Vukovar

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U povodu obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991.-2017. godine Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Županja u petak, 17.studenog u 18 sati na Trgu kralja Tomislava organizira bdijenje pod nazivom "Županja neće zaboraviti Vukovar".

Pozivaju sve udruge i građane da im se pridruže i zajedno s njihovim članovima upale lampion, ponesu u srcu grad heroj i tako još jednom odaju počast svim poginulim braniteljima i civilima u Domovinskom ratu u Vukovaru. Lampioni će biti postavljeni od Trga do spomenika poginulim hrvatskim braniteljima županjske Posavine. Paljenjem lampiona, molitvom i prigodnim programom u kojemu će sudjelovati "Mrak teatar" i Mješoviti pjevački zbor "Kristal-Sladorana", građani Županje će se pridružiti cijeloj Hrvatskoj koja se uoči obljetnice pada Vukovara sjeća strahota koje su se ondje događale 1991. godine i na dostojanstven način izražava pijetet prema žrtvama Vukovara i prema gradu heroju.

 

 

Hitovi: 407